BK Baloži piedalās sacensībās Valmierā.

Šī gada 27. februārī Valmierā notika FZ Forza badmintona sacensības. Šīs sacensības bija īpašas ar to, ka tajās speciāli tika izveidotas grupas jaunajiem badmintona spēlētājiem, kas sacensībās spēkus izmēģina pirmo reizi. Arī 13 mūsu, BK Baložu, jaunākie spēlētāji izmantoja šo iespēju.

Vecuma grupā līdz 9 gadiem (gan puišiem, gan meitenēm) trešo vietu izcīnīja Madara Širova no Baložiem. Jaunie spēlētāji, kas vecāki par 9 gadiem tika sadalīti puišu un meiteņu grupās. Puišu grupā pirmo vietu izcīnīja Valters Tropiņš un otro Matīss Melnis – abi Bk “Baloži”. Savukārt meiteņu grupā 15 meiteņu konkurencē pirmās 4 vietas ieņēma Baložu meitenes – 4. vieta Enijai Tropiņai, 3.vieta Dārtai Širovai, 2.vieta Gundegai Riekstiņai un 1. vieta Elizabetei Ābelītei.