BK Baloži veiskmīgi cīnās CERESIT vīriešu kausa izcīņā Jaunolainē

Badmintona klubs Baloži sacensībām, kas norisinājās 28.06.20 Jaunolaines sporta centrā, bija pieteicis divas komandas – Baloži/TopMedia un Baloži/Fischer. Katrai no komandām bija savs atbalstītājs, interneta mārketinga kompānija TopMedia kā arī stiprinājumu Fischer izplatītājs Latvijā SIA Ananta.

Abas komandas veiskmīgi pārvarēja grupu turnīru, iekļuva pusfinālā, kur tikās savā starpā. Uzvaru pusfinālā izcīnīja TopMedia komanda, kura spēlēja finālā, savukārt Fischer komanda cīnījās par bronzas medaļu.

Finālā “Oliver Latvija” pārliecinoši uzvarēja “TopMedia” komandu. Spēlēs sākumā savas vienspēles uzvarēja “Oliver Latvija” spēlētāji Andis Bērziņš (20:10 pret Viesturs Bajārs) un Pauls Gureckis (20:6 pret Uģis Briedis), savukārt Reinis Krauklis nocīnījās neizšķirti (20:20) pret “TopMedia” komandas līderi Niku Podosinoviku. Pirmajā vīriešu dubultspēlē “Oliver Latvija” pāris Artūrs Ķelpe & Teodors Kerimovs palielināja rezultāta starpību par vēl 10 punktiem (20:10 pret Viesturs Bajārs & Valters Liepkalns), bet noslēdzošajā dubultspēlē “TopMedia” pāris 4 punktus atguva (20:24 pret Pauls Gureckis & Reinis Krauklis), bet ar to bija par maz. “Oliver Latvija” finālspēlē uzvarēja ar rezultātu 100:70. Finālspēli tiešraidē translēja Sportacentrs TV.

Bronzas finālā Fischer komanda pārliecinoši pieveica LLU vīenību un ieguva bronzas medaļas!

BK Baloži saka paldies saviem atbalstītājiem Ķekavas novada Sporta aģentūra, SIA TopMedia, SIA Ananta, Ojārs Millers par kreklu apdruku, Sergejs Sidorovs par spēļu krekliem.

BK Baloži šajās sacensībās pārstāvēja Niks Podosinoviks, Mārtiņš Kažemaks, Valters Liepkalns, Uģis Briedis, Viesturs Bajārs (Top Media).

Arturs Zaicevs, Ainārs Zanders, Kaspars Zaķis, Uldis Krastiņš, Edijs Līviņš, Kārlis Stafeckis (Fischer)

Latvijas čempionāts badmintonā 2020. gadā notiks Ķekavā.

Tāpat kā 2019.gadā, arī šogad, Latvijas spēcīgākie badmintonisti tiks noskaidroti Ķekavā, 01-02.02 Latvijas čempionāts norisināsies Ķekavas vidusskolas Sporta kompleksā.

Čempionātu rīkos badmintona klubs “Baloži”. Finālspēles paredzētas svētdien vakarā, būs arī tiešraide Sportacentrs TV.

Rīkotāji aicina ikvienu novada iedzīvotāju abas dienas nākt skatīties badmintonu, iepazīt šo dinamisko un ātro sporta veidu, ar kuru iespējams nodarboties arī Ķekavas novada Baložos, atbalstīt novadniekus cīņās par augstākām vietām Latvijas čempionātā.

Svētdien, 02.02, sākot ar 18:00, norisināsies finālspēles visās piecās kategorijās, tādējādi ir iespējams klātienē vērot pašus spēcīgākos Latvijas badmintonistus visās kategorijās!

Ieeja pasākumā par brīvu, skatītājiem paredzēti konkursi un izlozes ar vērtīgām balvām no čempionāta atbalstītājiem!

BK Baloži sadarbojas ar KARAKAL.

BK Baloži noslēdzis sadarbības līgumu ar sporta apģērbu un badmintona rakešu ražotāju KARAKAL, kurš būs kluba tehniskais sponsors.

Turpmāk, kluba spēlētājiem, būs pieejamas preces no plašā ražotāja sortimenta uz izdevīgiem nosacījumiem.

Ceram uz ilgu un abpusēji izdevīgu sadarbību!

BK Baloži organizē turnīru “Zelta volāns”


16. novembrī “Elektrum Olimpiskajā centrā” norisinājās badmintona turnīrs “Zelta volāns”, kuru organizēja badmintona klubs “Baloži”.
Turnīrs norisinājās uz 19 badmintona laukumiem vienlaicīgi un tajā piedalījās gandrīz visi Latvijas spēcīgākie badmintonisti, Niks Podisinoviks, Jekaterina Romanova, Arturs Akmens, Reinis Krauklis un citi.
Sacensību galvenais tiesnesis bija BK Baloži pārstāvis Viesturs Bajārs.
Turnīru atbalstīja Karakal izplatītājs Latvijā Squash Shop, XL Energy, kā arī Fischer stiprinājumi.

Bilžu galerija Inbox Foto

Zelta volāns spēlētāju un spēļu saraksts

 

BK Baloži veiksmīgi startē Latvijas senioru čempionātā.

Latvijas čempionāts senioriem šogad norisinājās Talsos, 2.novembrī.
Latvijas čempionātā piedalījās 64 dalībnieki no Liepājas, Auces, Jelgavas, Ozolniekiem, Iecavas, Jūrmalas, Baložiem, Salaspils, Valkas, Vijciema, Valmieras, Cēsīm un Rīgas.

Sacensībās piedalījās 8 badmintona kluba “Baloži” spēlētāji un visi izcīnija godalgas, kas parāda, ka mūsu izvēlētā treniņmetodika nes augļus!

35+ grupā Viesturs Bajārs izcīnija uzvaru vīriešu dubultspēlē pārī ar Jāni Malnaču un uzvaru jauktajā dubulstspēlē kopā ar Kristīni Šeferi no Rīgas, vienspēlēs Viesturs šoreiz trešais.
35+ grupā Jānis Malnačs otrais vienspēlēs un uzvarētājs dubulstpēlēs pārī ar Viesturu Bajāru.
Mārtiņš Kažemaks izcīnija uzvaru vienspēlēs 40+ grupā, finālā uzvarot kluba biedru Valteru Liepkalnu. Abi sportisti pārī izcīnija trešo vietu 35+ dubultspēlēs.Mārtiņš pārī ar Anitu Švalbi izcīnija sudrabu 35+ jauktajās dubultspēlēs.
Valteram Liepkalnam sudrabs 40+vienspēlēs un bronza 35+ vīriešu dubultspēlēs.
Ainārs Zanders ieguva bronzas medaļu 45+ dubulstpēlē pārī ar Jāni Bluķi.
Evija Kvēpa-Vēbere izcīnija sudrabu 40+ jauktajās dubultspēlēs pārī ar Mārtiņu Simsonu.
Ilze Ermiča pārī ar Kristīni Šonmani pirmās 40+ sieviešu dubultspēlē, Kristīne pārī ar sacensību absolūto uzvarētāju Uģi Briedi no Mārupes izcīnija uzvaru 45+ jauktajās dubultspēlēs, Ilzei bronza 35+ jauktajās dubultspēlēs kopā ar Paulu Panki.

BK Baloži spēlētāji turpina trenēties un gatavoties nākamajiem startie, 16.novembrī Rīgā, sacensībās “Zelta volāns”.
BK Baloži aicina Ķekavas novada iedzīvotājus uz treniņiem, kas notiek Baložu vidusskolas Sporta kompleksā 1dienās un 4dienās.
Gaidam arī mazos badmintonistus uz treniņiem, aicināti bērni sākot no 5 gadiem!

Baložnieki cīnās Inčukalnā

19. oktobrī Inčukalnā norisinājās YONEX LABL XI sezonas 2.posma sacensības, kurās piedalījās vairāki BK Baloži spēlētāji.
Pēc ilgākas pauzes sacensību apritē atgriezās Olga Mihailova, kas A grupas vienspēļu kategorijā ieņēma 5.vietu.
Vīru vienspēļu spēcīgākajā, A grupā, startēja Valters Liepkalns un Viesturs Bajārs. Šoreiz veiksmīgāks bija Valters, kurš uzvarot divas spēles,
ieņēma, augsto 6.vietu. Viesturam sacensība bija jāuzsāk no pirmās kārtas, jau otrajā kārtā bija jācīnās pret Latvijas reitinga 1. numuru Andi Bērziņu, piedzīvots zaudējums 3 setos un augstāk par 9. vietu nebija iespējams tikt. Beigās Viesturam 12.vieta.

Šoreiz veiksmīgākais sniegums parādīts dubultspēlēs. Viesturs Bajārs/Jānis Malnačs vienīgo zaudējumu piedzīvoja finālā, kur dramatiskā spēlē zaudēja Andim Bērziņam/Mairim Loiko.
Valters Liepkalns/Mārtiņš Kažemaks vienīgo zaudējumu piedzīvoja grupu turnīrā, kas beigās neļāva ieņemt augstāku vietu par ceturto.
Jauktajās dubultspēlēs BK Baloži pārstāvēja Olga Mihailova/Mārtiņš Kažemaks. Šoreiz pie uzvarām neizdevās tikt, mūsu pāris 10.vietā.
Paldies visiem spēlētājiem par parādīto sniegumu!

Nākamie starti mūsu sportistiem paredzēti 2. novembrī Talsos, Latvijas Senioru čempionātā.

Latvijas klubu komandu čempionāts badmintonā

Tērvetes novada sporta hallē 6. un 7. aprīlī notika Latvijas klubu komandu čempionāts badmintonā. Spēcīgākajā “Top Media” līgā piedalījās arī Ķekavas novada badmintona kluba “Baloži” komanda, kura startēja veiksmīgi un ieņēma 5.vietu, piekāpjoties vien uzvarētājiem RSP/RBS pirmajai komandai no Rīgas. BK Baloži komanda kopumā aizvadīja četras spēles, izcīnot trīs uzvaras un piedzīvojot vienu zaudējumu.

BK Baloži šogad pārstāvēja: Viesturs Bajārs, Mārtiņš Kažemaks, Valters Liepkalns, Jānis Malnačs, Olga Mihailova, Pia Bobrowski, Ilze Ermiča.

Pateicamies Ķekavas novada Sporta aģentūrai par finansiālo atbalstu komandas startam!

Latvijas čempionāts badmintonā 2019. gada 2. un 3. februārī!

Latvijas čempionātu 2019. gada 2. un 3.februārī rīkos badmintona klubs “Baloži”, sadarbība ar Ķekavas novada Sporta aģentūru. Latvijas čempionāts notiks jaunajā Ķekavas vidusskolas Sporta kompleksā, kurā var izkārtot 7 badmintona dubultspēļu laukumus.

Jau iepriekš, 2018.gada 19.decembrī, Latvijas Badmintona federācijas Valdes sēdē tika nolemts, ka Latvijas čempionāta vienspēļu pamatturnīrā varēs piedalīties 32 spēlētāji, no kuriem 24 uz pamatturnīru kvalificēsies saskaņā ar Latvijas badmintona reitingu 2018.gada 31.decembrī, savukārt 8 pamatturnīra spēlētāji tiks noteikti kvalifikācijā. Savukārt visos dubultspēļu pamatturnīros būs 16 pāri, no kuriem 12 tiks noteikti saskaņā ar reitingu, bet 4 tiks noteikti kvalifikācijā.

Tāpat Latvijas Badmintona federācijas Valdē tika noteikts, ka turpmāk iepriekšējo Latvijas čempionātu uzvarētāji nākamā Latvijas čempionātā tiks izsēti tabulās ar pirmo numuru. 

Līdzīgi kā Latvijas U17 un U19 čempionātos 2018.gadā, spēlētāji un pāri tabulās tiks ielozēti, iepriekš tos izkārtojot grozos, taču atšķirībā no Latvijas U17 un U19 čempionātiem, spēlētāji un pāri tiks izkārtoti nevis secīgās kārtās, bet gan vienmīnusa zaros. Vīriešu un sieviešu vienspēlēs katrā grozā būs pa 8 spēlētājiem, savukārt dubultspēlēs katrā grozā būs pa 4 pāriem. Izloze notiks 2019.gada 30.janvārī plkst. 14:00 ar tiešraidi Latvijas Badmintona federācijas Youtube kanālā.

Lai gan spēlētāji un pāri uz pamatturnīru tiks noteikti saskaņā ar Latvijas badmintona reitingu 2018.gada 31.decembrī, taču dalībnieki grozos uz izlozi pamatturnīram un kvalifikācijai tiks izkārtoti saskaņā ar Latvijas badmintona reitingu 2019.gada 28.janvārī, tādējādi visos janvāra turnīros spēlētājiem vēl ir iespēja cīnīties par iekļūšanu spēcīgākā grozā.

Latvijas čempionāta badmintonā finālspēles tiks translētas TV tiešraidē “Sportacentrs TV”. Sestdien notiks dubultspēļu turnīri un pēc plkst. 19:30 notiks visu dubultspēļu fināli, savukārt svētdien notiks vienspēļu pamattrurnīri un pēc plkst. 18:00 notiks visas četras vienspēļu spēles par medaļām.

 
Ūdeni Latvijas čempionāta dalībniekiem nodrošinās vietējais uzņēmums Ķekavas Avots.