Zelta Volāns atgriežas.

 

Jau drīz aprīlī, 09.04 – 10.04 BK Baloži rīkos sacensības savā zālē. Zelta Volāna Baložu kauss, sestdien notiks sacensības A un B meistarības grupās, kurās piedalīsies Latvijas labākie badmintonisti, arī BK Baloži spēlētāji, ieskaitot mūsu kluba treneri, astoņkārtēju Latvijas čempionu badmintonā Niku Podosinoviku. Būs ko redzēt!

Svētdien notiks sacensības jauniešu grupās, sākot ar pašiem jaunākajiem censoņiem, līdz pat U17 vecuma grupai. Tā būs laba iespēja mūsu kluba jauniešiem sacensties ar bērniem no visas Latvijas, no citiem badmintona klubiem un sporta skolām!

Sacensības rīkojam sadarbībā ar Ķekavas novada Sporta aģentūru, balvas nodrošinās Lavazza, veikalu tīkls Citro, Xjeans, www.squashop.lv, www.ananta.lv, Fischer, Abrands.lv, Zelta rieksts.

Tiekamies jau drīz!